Arlind Ajeti projektohet titullar ndaj Fiorentinës (FOTO)

Arlind Ajeti me shumë mundësi do të jetë titullar në sfidën e radhës në kampionat ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”.

23-vjeçari shqiptar do të zbresë në fushë që nga minuta e parë pasi trajneri serb e shikon një garanci të madhe për mbrojtjen e “Demave”.

Ajeti është aktivizuar titullarkampionat në dy takime, atë ndaj Empolit dhe ndaj Pescarës ku shënoi një gol dhe një autogol.

Shtuar më 25/02/2017, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori