Arlind Ajeti shënon golin e parë me fanellën e Grasshopper (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Arlind Ajeti ka shënaur golin e parë me fanellën e Grassoper në kampionatin Zvicerian.

25 vjecari vjecari gjeti rrugën në minutën e 19 duke barazuar për skuadrën e tij, teksa Gassopper ndodhej deri në ato momente në disavanatzh.

Ndërkohë Ajeti u transferua tek Grassopper në shtator të vititi të shkuar, teksa është i huazuar nga Torino.

Ndërkohë sa i përket sfidës është minuta e 70 dhe rezultati vijon të jetë 1-1. /albeu.com/


Shtuar më 24/02/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori