Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO)
Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses.

Ai u prezantua para dy ditësh te Vittese si formë huazimi nga skuadra e Chelseas.

Ndërkohë Broja sot ishte në radhët e rezervave të Vitesses për të luajtur ndaj Den Hag.

Sulmuesi shqiptar realizoi dy gola, duke shënuar bukur në minutën 72 dhe duke mbyllur historinë e takimit vetëm 3 minuta përpara mbylljes.

Shtuar më 23/08/2020, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori