Armando Sadiku shënon golin e parë te skuadra e Luganos (VIDEO)
Armando Sadiku shënoi gol ka shënuar golin e parë të ndeshjes mes Luganos dhe Luzernin, pasi i dha fitoren skuadrës së tij.

Në minutën e 32' të ndeshjes, Sadiku u tregua i saktë me kokë, nga afër protës, pasi një harkimi të mirë nga Carlinhos.

Kjo është paraqitja e tretë e Sadikut për Luganon, pasi që ai kishte vuajtur nga një lëndim që e kishte mbajtur jashtë fushës për një kohë të gjatë.

Mirëpo, trajneri Fabio Celestini po i beson shqiptarit dhe ai e ka shpërblyer për këtë besim duke shënuar gol. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 22:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori