Armando Sadiku shënon përsëri për Malagan (VIDEO)
Po luhet në këto momente ndeshja mes Malagas dhe Lugos, e vlefshme për javën e 21-të në Ligën e dytë spanjolle.

Armando Sadiku ka arritur që të shënoi gol për skuadrën e Malagas. Futbollisti i kombëtares shqiptare realizoi në minutën e 12-të për t’i çuar shifrat në 1-0.

Sadiku ishte tepër i vëmendshëm dhe më një goditje jo të fortë, ka kaluar skuadrën e tij në avantazh.

Kë është goli i 7-të në kampionat për elbasanasin me fanellën e Malagas.
Shtuar më 21/12/2019, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori