Arrestohet lojtari i Domosdovës që goditi me grusht gjyqtarin
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ditë pas dhunës ndaj gjyqtarit të ndeshjes Tepelena-Domosdova, ndeshje e kategorisë së dytë, Policia ka arrestua lojtarin e Domosdovës Kristjan Lleshi.

33-vjeçari ka goditur me grusht gjyqtarin kryesor të ndeshjes, Ardit Merdanaj. Lleshi akuzohet për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2017, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori