Arrestohet ylli i PSG
MBAPPE
Mesfushori i skuadrës së PSG, Marko Verrati është arrestuar këtë të mërkurë në qytetin e Parisit pasi ka qenë duke i dhënë makinës në gjendje të dehur. Pas testit të bërë nga policia, ka rezultuar se italiane kishte përdorur një nivel prejk 0.49 mg/l.

Pas arrestimit Verrati qëndroi disa orë në komisariat dhe më pas u lirua. Ai rrezikon pezullimin e gjatë të patentës dhe një gjobë nga skuadr e PSG. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori