Arrigo Sachi: Guardiola është gjeni
"Guardiola është një gjeni". Kështu e ka përshkruar ish-trajneri dhe legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi, trajnerin e Manchester City-t Pep Guardiolën.

I pyetur dhë ne lidhje me trajnerine mundshëm te Juventusit, Sachi u përgjgj:

"Unë nuk e di, pyesni Agnellin", tha ish-legjenda e Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2019, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori