E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Arrihet akordi Eto`o-Anzhi, mungon zyrtarizimi
Tashmë duket se gjithka ka përfunduar për sulmuesin e Interit, Samuel Eto`o pasi ekipet për katvse ndëmjet Interit dhe Anzhit është arritur akordi për kalimin e sulmuesit kamerunas tek Anzhi.

Edhe bisedimet kishin "ngecur" prej disa ditësh për shkak të çmimit të lojtarit pasi Interi kërkonte më shumë para sesa Anzhi kishte ofruar.

Oferta e ofruar e Anzhit ishte rreth të 25 milion në total dhe bonuset por Interit nuk ishte dakort me këtë ofertë dhe për këtë arsye bisedimet kishin ngecur në këtë pikë.

Por tashmë duket se Interi dhe Anzhi kanë arritur një akord dhe mungon vetëm zyrtarizimi i lojtarit për kalimin e tij tek Anzhi. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2011, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori