Arrihet akordi, Zidane bën goditjen e parë
Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali më synimin për të fituar sërish së bashku trofe.

Kshtu për sezonin e ardhshëm Reali po synon të përforcohet, teksa së fundmi ka arritur akordin me mbrojtësin e Portos Eder Militao.

Marrveshja do të zyrtarizohet në fund të Marsit dhe kjo është blerja e parë e Los Blancos për sezonin e ardhshëm.

Mësohet gjithashtu se braziliani do të nënshkruajë një kontratë 6 vjecare me Los Blancos. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2019, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori