Arrihet marrëveshja, Interi dhe Juventusi ulin çmimin e biletave
Lajmë të mira për fansat e Interit dhe Juventusit dhë kryesisht për ata bardhezinjtë, të cilët ishin protagonist në një protestë të madhe kundër çmimeve të biletavesektorin e miqve.

Faqja zyrtare e “Zonjës së Vjetër” informon të gjithë se të dy klubet edhe Interi dhe Juventusi kanë arritur një marrëveshje që biletat në sektorin e miqve të jenë në çmimin 50 euro.

Kujtojmë se ndeshja midis Interit dhe Juventusit do të zhvillohet në 7 dhjetor dhe pritet që të dhurojë spektakël duke u nisur nga forma që kanë treguar këto dy ekipe në kampionat.

Shtuar më 17/11/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori