Arrihet marrëveshja, Interi transferon këtë lojtar
Inter po rikthen në skuadër ish-lojtarin e tyre, Andrew Gravillon.

20-vjeçari kishte qenë më parë te nerazurët, por që kaloi te Pescara.

Gravillon do të nënshkruajë sot me Interin, ndësa do të mbetet në huazim deri në fund të këtij sezoni te skuadra aktuale.

“Unë jam i kënaqur që gjendem këtu”, ishin fjalët e para të lojtarit.

“Është si një familje për mua dhe mundësia për tu rikthyer sërish këtu më bën edhe më të lumtur.

“Më kërkuar edhe shumë ekipe të tjera, por kur të thërret Interi nuk mund të thuash jo”, ka thënë më tej Gravillon. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori