Arrihet marrëveshja, Juventus transferon sih-lojtarin e Interit
Pëlqej
Juventusi ka rënë dakord me Valencian për të nënshkruar me Joao Cancelo për shumën e 38 milionë eurove.

Sipas Sky Sport Italia, Sportitalia dhe La Gazzetta dello Sport, marrëveshja mes dy klubeve është arritur.

Valencia ra dakord me një zbritje të lehtë në çmimin e kërkuar 40 milionë euro dhe pritet të jetë një shitje përfundimtare dhe jo një huazim me detyrim për të blerë.

24-vjeçari impresionoi këtë sezon në huazim në Inter, por klubi nuk pranoi të paguante 40 milion euro për ta bërë këtë lëvizje të përhershme. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori