Arrihet marrëveshja, Mandzukic do të firmosë me klubin legjendar
Manchester United kanë arritur një marrëveshje me Juventusin për të afraur Mario Mandzukic bën të ditur "Daily Star", shkruan Albeu.com.

"Djajtë e Kuq" janë në kërkim të një zëvendësuesi pas largimit të Lukakut dhe tashmë kroati duket se do të jetë pasuesi i belgut.

Mandzukic do të transferohet te Manchester Unitedmerkaton e janarit.

Ndërkohë krotati nuk bën pjesë në planet e Sarrit, aq sa trajneri e la jashtë listës së Champinsit. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2019, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori