Arrihet marrëveshja, nuk do ta besoni klubin e ri të John Terryt
Pas largimit nga Chelsea, John Terry është i vendosur që të bashkohet me klubin e ri

Ish-kapiteni i Chelsea, ka arritur marrëveshje një vjeçare me Aston Villan, duke hedhur poshtë të paktën 10 oferta nga e gjithë bota, shkruan tabloidi britanik “The SUN”, raporton SYRI.net.

Skuadra si Galatasaray, WBA dhe Swansea ishin të gatshëm t’i ofronin kontratë 36 vjeçarit, që në fund është destinuar për të punuar nën urdhrat e Steve Bruce te Aston Villa në Championship.

Terry me kontratën te Villa, do të përfitojë rreth 4 milionë funte në sezon. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori