Arrihet marrëveshja, PSG blen mbrojtësin e Bayern-it
PSG prej kohësh është në kërkim të lojtarit të Bayern Munich, Juan Bernat.

Tashmë siç raportojnë mediat franceze thuhet se PSG është akorduar me Bayernin dhe marrveshja për shërbimet e Bernat do të mbyllen me një shumë prëj 15 milion eurove.

Sipas po të njëjtave burime raportohet se 25 vjeçar pritet të kryejë vizitat mjekësore në Francë. /albeu.com/Shtuar më 30/08/2018, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori