Arrihet marrëveshja, talenti norvegjez mbërrin në Milano
Prej ditësh mediat "gumuzhijnë" për një transferim të talentit norvegjez te skuadra e Milanit. .

Së fundmi "Calciomercato" ka raportuar se Milani dhe skuadra e Bodo Glimt kanë arritur marrëveshje për Haugen i cili do të mbërrijë në Itali për të kryer testet mjekësore me kuqezinjtë.

20-vjeçari mahniti Milanin në ndeshjen e vlefshme për Europa League dhe drejtuesit janë hedhur në sulm për të nënshkruar me Hauge i cili pritet të kushtojë 5 milionë euro.Shtuar më 29/09/2020, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori