Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Arsenal 10 milion pound për mbrojtësin e Hullit
The Sun raporton se menaxheri i Topçinjve, Arsene Wenger, është duke e përcjellë situatën e Robertson para një oferte në vlerën e 10 milionë paund .

Skocezi ka impresionuar për Tigrat që kur iu bashkua klubit për 2.85 milionë paund nga Dundee United verën e kaluar.

Mbrojtësi u lirua nga Celtic si 15-vjeçar para se t’i bashkohet skuadrës skoceze Queen's Park dhe më pas Dundee United në vitin 2013.
Shtuar më 20/10/2014, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori