Arsenal 100 milionë euro për Dembelen
Klubi i Arsenalit duket se nuk do të heqë dorë kollaj nga “ylli” i Barcelonës, Ousmane Dembele.

Ka mbetur diçka më tepër se 1 orë nga përfundimi i kohës së vendosur për merkaton në Angli dhe në Angli shpresojnë se do të mund ta sjellin lojtarin. Janë 90 milionë euro të ofruara në këto minuta të fundit.

Nga ana tjetër Dembele duket se nuk është në planet e Ernesto Valverdes pasi në pozicionin e tij ka konkurrues mjaftë të mirë, që e sfidojnë për vendin e titullarit. Kujtojmë se merkatoja në Angli mbyllet në orën 18:00.
Shtuar më 09/08/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori