Arsenal barazon me Southamptonin (VIDEO)
Pëlqej
Theo Walcott
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Arsenal ka barazuar si mysafir në takimin e zhvilluar të martën mbrëmë kundër skuadrës së Southamptonit me rezultat 1-1.


Golin e për Southamptonin e shënoi Ramirez (34') ndërsa për Arsenalin shënoi autogol Prado (41').


Shikoni golat:


Shtuar më 01/01/2013, ora 20:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori