Arsenal-Basel, formacionet zyrtare
Arsenal dhe Basel kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre. Ky takim është i vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Xhaka, Cazorla, Ozil, Iwobi, Walcott, Alexis.

Basel: Vaclik, Lang, Suchy, Xhaka, Balanta, Traore, Bjarnason, Zuffi, Fransson, Doumbia, Steffen./Albeu.com/

Shtuar më 28/09/2016, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori