Arsenal dërgoi vëzhgues për yje në ndeshjen Napoli -Leipzig
Sipas Calciomercato.it, vëzhgues të Arsenalit ishi të pranishëm në ndeshjen midis Napolit dhe Leipzig. Ata kanë shkuar nga afër qendërmbrojtësi Koulibaly dhe anësorin sulmues Insignen, që të dy pëlqehen qe një kohë të gjatë nga Arsene Wenger.

Mbrojtësi luajti gjatë gjithë ndeshjes, ndërsa italiani u fut në pjesën e dytë. Mësohet se Gunnersit janë ndarë të kënaqur edhe me lojën e Timo Werner të RB Leipzig.

Arsenal ëshë i vetëdijshëm se gara për të gjithë këto yje do të jetë e madhe, pasi Insigne ka "fansa" gjithandej ku gara pirhet nga City. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori