Arsenal dhe Liverpool rivalizojnë njëri-tjetrin për Jan Oblak
Jan Oblak mund të fillojë ta projektojë të ardhmen në Premier League.

Sipas raportimeve të AS, Arsenali dhe Liverpooli do të përballen në merkato teksa "The Reds" kanë bërë të qartë interesimin për 25 vjeçarin, por së fundmi dhe topçinjtë janë interesuar për shërbimet e gardianit,i cili vlerësohet si një nga më të mirët në botë.

Oblak ka klauzolë lirimi 100 milionë euro dhe kjo shikohet si një nproblem i madh nëse Atletico nuk ulet të negociojë. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori