Arsenal dyfishon rezultatin ndaj BATE Borisov (VIDEO)
Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtës, Shkodran Mustafi në minutën e 39'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 44'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori