Arsenal dyfishon rezultatin ndaj Vorsklas (VIDEO)

Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj Vorsklas në "NSC Olimpiyskiy".

Ai që ka shënuar është mesfushori uellsian, Aaron Ramsey në minutën e 27'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori