Arsenal e United, super-oferta për Vidal
Jo vetëm La Liga për Arturo Vidal. Tani rradha i vjen të mëdhenjëve të Premier League-s. Sipas asaj që shkruan tabloidi anglez "Daily Star", Arsenal dhe Manchester United janë të interesuar për mesfushorin e Juventus.

"Djajtë e Kuq" janë gati ti ofrojnë "Zonjës së Vjetër" kartonin e Luis Nani dhe një shumë parash të lartë, ndërsa për ta lënë të lirë Juve kërkon 40-45 milionë euro.

Por kilenin e kërkon edhe Arsene Wenger: oferta që po përgatisin "Topçinjtë" është shumë e afërt me kërkesën e kampionëve të Italisë.

Priten zhvillime të reja në javët në vazhdim. /albeu.com/

Shtuar më 28/06/2014, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori