Arsenal hakmerret kundër Dinamos (VIDEO)
Arsenal u hakmorr kundër Dinamos së Zagrebit, duke e mposhtur atë me rezultatin 3:0.

Në Emirates Stadium ka dominuar Arsenal.

Golat për londinezët u shënuan nga Ozil dhe dy të tjera nga Sanchez.

Se cili ekip do të avancojë më tej pritet të shihet në përballjen mes Olimpiakos dhe Arsenal.

Aktualisht Arsenal ka 6 pikë, ndërsa Olimpiakos ka 9.

Arsenalin sonte e ndihmoi jashtëzankonisht Bayern me fitoren spektakolare kundër Olimpiakosit.

Në ndeshjen finale, Arsenal duhet me patjetër të fitojë për tu kualifikuar, ndërsa Olimpiakosit i mjafton edhe një barazim. /Albeu.com/
Shtuar më 24/11/2015, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori