Arsenal i tregon Unitedit mënyrën e shpejtë si e merr Sanchezin
Sanchez dhe Arsenali nuk kanë arritur ujdi për vazhdimin e saj dhe kiliani pritet të largohet së shpejti nga Emirates.

Sipas tabloidit Unitedi kanë bërë hapa para duke bërë një lëvizje për të rrëmbyer yllin kilian nga Arsenali, Alexi Sanchez. Por, Arsenali po ngurron të shesë Sanchezin, të paktën derisa të gjendet një zëvendësim ideal për të.

Dhe me këtë, drejtuesit e klubit londinez në mendje kanë yllin francez, Martial, të cilin e kërkojnë nga Djajtë e Kuq në këmbim të Sanchezit. Por Unitedi dwshiron si pwrgjigje shitjen e kilianin për 35 milionë funte. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori