Arsenal kërkon Javi Martinez
Mesfushori i Athletic Bilbao, Javi Martinez, është duke u kërkuar nga Arsenali. Menaxheri i Topçinjve, Arsene Wenger, është në kërkim të një mesfushori të ri gjatë merkatos së verës dhe e ka shndërruar në shënjestër kryesor yllin e Rennes, Yann M`Vila.

Nëse ai dështon të sigurojë marrëveshje me francezin, "Daily Mail" shkruan se Wenger do të përpiqet për mesfushorin bask të kombëtares spanjolle, Javi Martinez. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2012, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori