Arsenal kërkon të marrë asin nën mëngë të PSG
Arsenali po konsideron seriozisht të bëjë një marrveshje për anësorin e Paris Saint-Germain, Julian Draxler, sipas The Times.

Gjermani thuhet se i ka thënë se dëshiron që të largohet. PSG dëshiron për Draxler rreth 32 milionë paund, përcjell Albeu.com.

Arsenal dhe Wenger e duan të riun gjërman pasi ai do të forconte shumë mesfushën ofensive të topçinve ku me Ozilin do të formonte dhe krahët e Gjermanisë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2017, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori