Arsenal merr një katalanas
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Barcelona dhe Arsenal, janë pranë marrveshjes, për huazimin e mesfushorit spanjoll, Isac Cuenca, në "Emirates Stadium".

Lojtari nuk po gjenë hapsira tek skuadra e Tito Villanovas, dhe Arsene Wenger, është i interesuar që ta ketë në skuadër, kështu që arritja e tijë në Londër, pritet të ndodhë gjatë fillimit të javës. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2013, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet