Arsenal "merr zemër" kësaj here troket tek Juventus
Arsenal ka bërë një ofertë prej 22 milionë paund për shërbimet e lojtarit të Juventusit, Juan Cuadrado.

Zonja e Vjetër, mendohet të vlerësojë ish-sulmuesin e Chelseat në 26 milionë paund, teksa shikon Arsenalin e vendosur për të nënshkruar me një mesushor pas Alexandre Lacazette këtë javë, përcjell Albeu.com.

Juventus mesa duket do ta gjejë marrveshjen e duhur me Arsenalin pasi Cuadrado nuk ka hapësirat e duhura në ekip dhe shuma e fituar nga shitja e tij do e ndihmonte të plotësonte kërkesën e Realit të Madridit për Danilp. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori