Arsenal mposht Evertonin dhe merr vendin e dytë
Pëlqej
Cesk Fabregas


Arsenal mposht në transfertë Everton me rezultatin 1-2. Për topçinjtë kanë shënuar Sagna në minutën e 36 dhe fabregas në minutën e 48, ndërsa për vendasit shkurton diferencën Cahill në minutën e 89. Arsenali mban kështu hapin e kryesuesve duke u ngjitur në kuotën e 26 pikëve duke I marrë vendin e dytë Manchesterit në tabelën e klasifikimit.(albeu.com)
Shtuar më 14/11/2010, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori