Arsenal mposht Liverpollin dhe shkëputet në +5 (VIDEO)
Arsenali ka marrë fitore mjaft të rëndësishme ndaj Livepoolit me rezultatin 2-0, në javën e 10 të Premier Ligës.

Golat u shënuan nga Cazorla (19’) dhe Ramsey (59’) asist Ozil.

Duke përfituar edhe nga humbja e Chelseat në Newcastel, “topçinjtë” janë +5 pikë nga Blutë e Londrës dhe Liverpooli me 25 pikë në total. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2013, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori