Arsenal mposhtet nga Southampton (VIDEO)
Southampton FC
Arsenali si zakonisht ka pasur probleme në udhëtim që në start të vitit 2015, pasi që ka pësuar humbje te Southamptoni me rezultat 2-0.

Për Southamptonin shënuan Sadio Mane (34’) dhe Dusan Tadic (56’) për ti siguruar vendasve fitoren dhe tre pikë të rëndësishme. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2015, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori