Arsenal ndjek talentin e PSG
Zbuluesi i talentëve të Topçinjve, Gilles Grimandi, e ka ndjekur ndeshjen ndërmjet PSG dhe Lyonit për të vëzhguar të riun Adrien Rabiot.

Mungesa e minutazhit te klubi francez mund të bëjë që francezi 18-vjeçar të kërkojë një klub tjetër për t’u zhvilluar dhe kush tjetër mund të ndërtojë lojtarë më mirë sesa Arsene Wenger.

Sipas Le Parisien, gjasat janë të mëdha që Rabiot ta pranojë ofertën për të kaluar në Emirates. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2013, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori