E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Arsenal pa 6 lojtarë në ndeshjen e Europa League
Arsenali sot e ka mundësinë e fundit që në një mënyrë të shpëtoj sezonin.

Skuadra e drejtuar nga Ljumberg do të luaj në udhëtim te Standard Liege në ndeshjen e xhiron e fundit të fazës së grupeve të Europa League.

Londinezët nuk duhet të humbasin këtë sfidë pasi që rrezikojnë të mos kualifikohen në fazën tjetër.

Arsenali në këtë lojë do të jetë pa Bellerin, Ceballos, Holding, Mustafi, Pepe dhe Xhaka.

Në anën tjetër Mergim Vojvoda pritet të jetë startues për Standard Liege.
Shtuar më 12/12/2019, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori