Arsenal shënon dy gola të shpejtë ndaj Fulhamit (VIDEO)
Arsenal i ka shënuar edhe dy gola të tjerë Fulhamit në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar është mesfushori uellsian, Aaron Ramsey në minutën e 79'.

Ndërsa golin e katërt e ka shënuar Pierre Emerick-Aubameyang në minutën e 83'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 87'. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori