Arsenal shënon edhe golin e dytë ndaj Vorsklas (VIDEO)

Arsenal ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Vorsklas në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar këtë herë është Danny Welbeck në minutën e 48'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 52'. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori