Arsenal shkatërron Fulhamin 5-1
arsenal333
Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore të thellë 5-1 duke konkretizuar fitoren e 6 radhazi në Premier League dhe tashmë e sheh veten një pikë larg kryesuesve të Manchester City dhe Liverpool që do të ndeshet sot.

Lacazette dhe Aubameyang ishin heronjtë për londinezët të cilët shënuan nga një dopietë secili ndërkohë që sfidën e kompletoi Aron Ramsey.

“Topçinjtë” tregojnë edhe një herë tjetër se janë në rrugë të mbarë me teknikun Uni Emery i cili duket se ka gjetur kurën e duhur për të rikthyer Arsenalin e frikshëm. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori