Arsenal troket në dyert e Napolit për dyshen
Pëlqej
E përditshmja angleze ‘Daily Star’ shkruan se Arsenali është duke përgatitur një ofertë të majme për dyshen e Napolit, mbrojtësin Kalidou Koulibaly dhe mesfushorin Jorginho.

Besohet se do t’i ofrohen Napolit rreth 100 milionë euro për transferimin e Koulibalyt dhe Jorginhos në Londër. Mbrojtësi 26-vjeçar është gjithashtu objektiv edhe i skuadrave tjera angleze si Chelsea, Manchester United e Liverpool.

Por, për Jorginho është në garë Tottenham Hotspurs./albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori