Arsenali 40 milion euro për Reus
Arsenali po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Marco Reus, dhe po bejnë gati një ofertë 40 milion euroshe për Dortmundin.

Londinezët besojnë se me afrimin e Kagawas nga ana e gjermanëve, Reus nuk është më i pashitshëm. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori