Arsenali barazon ndaj Leicester Cityt (VIDEO)

Pëlqej
Arsenali ka barazuar rezultatin ndaj Leicester Cityt në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar për Top-çinjtë është Mesyt Ozil në minutën e 45'.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori