Arsenali e Bajerni barazojnë, shënojnë Mesi dhe Xhaka (VIDEO)
Po luhen sonte ndeshjet e katërta të fazës në grupe të Ligës së Kampioneve, takime të cilat nisën në orën 18:45 me ndeshjen mes Beshiktashit dhe Napolit, të përfunduar në barazim.

Sfida më e spikatur e sotme është ajo mes Mançester Sitit dhe Barcelonës, ku katalanasit mund të presin biletën për në turin tjetër./Albeu.com/

Shtuar më 01/11/2016, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori