Arsenali e gatshme të paguaj 50 milionë paund për Timo Werner
Arsenali është futur në garë për sulmuesin gjerman, Timo Werner.

Klubi londinez është e gatshme të ofrojë 50 milionë paund, për sulmuesin e RB Leipzig.

Liverpool, Manchester United dhe Chelsea tashmë janë të lidhur me 21-vjeçarin, i cili ka shënuar 16 gola dhe ka dhuruar katër asistime për RB Leipzig këtë sezon.

Këto klube janë vënë në gatishmëri këtë javë pas raporteve që pretendojnë se gjermani ka hedhur poshtë një kontratë të re me skuadren e Bundesligës. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori