Arsenali e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Vorsklas
Arsenali po tregohet i pamëshirshëm ndaj Vorsklas në "Emirates Stadium".

Golin e katërt e ka shënuar mesfushori, Mesut Ozil në minutën e 74'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 77'. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori