Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet "parashikues" i ndeshjeve
Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta, i la pa fjalë tifozët e Arsenalit kur ai nuk e përfshiu në listën e lojtarëve të ftuar për këtë edicion garues të Premierliges, mesfushorin gjerman, Mezut href="kerko.php?fraza=Ozil">Ozil.

Pasi mori këtë lajm, href="kerko.php?fraza=Ozil">Ozil i shpreh i habitur me vendimin e klubit dhe trajnerit si dhe u shpreh tejet i zhgënjyer, por ai premtoi mbështjëtje për Arsenalim gjë të cilën e ka bërë edhe sonte kur Arsenali po ballafaqohet me Leicester Cityn.

Përmes në cicerime në href="kerko.php?fraza=Twitter">Twitter, href="kerko.php?fraza=Ozil">Ozil e ka parashikuar një fitore të Arsenalit ndaj Leicester me rezultat 2-1, ku sipas tij do të realizojnë Lacazette, Aubameyang dhe Madisson.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

My prediction for today - 2:1 for the href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/Arsenal?href="kerko.php?fraza=ref_src">ref_src=twsrc%5Etfw">@Arsenal! goal scorers: Auba, Laca ... and the creative Maddison for LFC. What are yours? href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/COYG?src=hash&href="kerko.php?fraza=ref_src">ref_src=twsrc%5Etfw">#COYG 💥

— Mesut Özil (@MesutOzil1088) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/MesutOzil1088/status/1320436595330322434?href="kerko.php?fraza=ref_src">ref_src=twsrc%5Etfw">October 25, 2020
Shtuar më 25/10/2020, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori