Arsenali, ekspert për të shitur te Barcelona (FOTO LAJM)

Nga Arsenali te Barcelona:

Marc Overmars dhe Emanuel Petit 2000 - 53 milione euro
Pëlqej
Neser ne mbremje luhet sfida e pare e vlefshme per 1/16-at e Champions League mes Arsenalit dhe Barcelones. Nje sfide qe sheh si favorite katalanasit, shkruan Albeu.com.

Por "Topcinjte" dhe blaugranat njihen shume mire dhe jashte fushe, me sakte ne tregun e shit-blerjeve.

Klubi nga Londra eshte ekspert per te shitur ne "Camp Nou" dhe kete e tregojne shifrat: plot 164 milione euro te perfituara qe prej vitit 2000 kur ne Barcelone shkuan Marc Overmars dhe Emanuel Petit, raporton Portali Albeu.

Por persa i perket rezultateve ne fushen e lojes Barcelona eshte superiore perballe Arsenalit, i cili ka shpenzuar rreth 39 milione euro per te marre 6 lojtare nga katalanasit. /albeu.com/Shtuar më 22/02/2016, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori