Arsenali fiton ne fund (VIDEO)
Albeu.com
Arsenali ka shënuar dy herë në minutat e fundit të ndeshjes për të shënuar fitore 3-1 ndaj Stoke Cityt, me të tri golat protagonist kapitenin Cesc Fabregas.
Fitorja e afron Arsenalin dy pikë afër Manchester United dhe tre pikë larg kreu të tabelës, ku qëndron Chelsea.

Ja golat:

Shtuar më 28/02/2010, ora 17:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori