Arsenali gjen zëvendësuesin e Arsene Wenger
Drejtuesit e klubit të Arsenalit kanë vendosur që të shkarkojnë trajnerin Arsene Wenger në fund të këtij sezozni

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low është identifikuar për të zëvendësuar francezin, Arsene Wenger.

E ardhmja e Wengerit nuk është më e sigurt më në "Emirates Stadium", pas rezultateve të dobëta këtë sezon, ku është në garë vetëm në Europa League.

rast se dështon gjermani, atëherë alternativa të tjera janë; Leandro Jardim, Brendan Rodgers dhe Mikel Arteta. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori